Pratik Yemek Tarifi | Damak Zevkine Uygun Yemek Tarifi Sitesi

İşte Tilin Şahin Formunun Sırrı

Ana Sayfa » Kadınca » İşte Tilin Şahin Formunun Sırrı
İşte Tilin Şahin Formunun Sırrı

0 Kişinin Defterine Ekli

1508 Kişi Okumuş

Tarifi Favorilere Ekle

Dünyaca ünlü model Cindy Crawford’a olan benzerliğiyle yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da tanınan Tülin Şahin, yıllardır formundan bir şey kaybetmemesinin sırrını açıkladı.

İşi gereği kilosunu her daim muhafaza etmek zorunda olduğunu belirten Şahin, “Her yere yürüyüş yaparak gitmeyi tercih ediyorum. En sevdiğim şey ise Anadolu yakası sahilinde bisiklete binmek. Yaz kış demeden her gün 12 km bisiklete binmeyi hiç aksatmıyorum. Ayrıca, haftada birkaç kez yüzüyorum. Birkaç kez denediğim pilatesi ise pek sevmedim” dedi.

 

 

BOĞAZIMI TUTARIM

Form­da ol­mak için spor yap­ma­nın ya­nın­da bes­len­me­nin de çok önem­li ol­du­ğu­nu be­lir­ten ün­lü man­ken,“Ö­ğün­le­rim hep dü­zen­li. Sos­yal or­tam­da bi­le bo­ğa­zı­mı tu­ta­rım.

Mec­bu­ri­yet­ten ha­mur işi ve tat­lı­lar­dan uzak du­ru­yo­rum. So­mon ba­lı­ğı­na, her tür­lü zey­tin­yağ­lı­ya ve seb­ze ye­me­ği­ne ba­yı­lı­rım. Bir de mer­ci­mek köf­te­si gör­dü­ğüm­de da­ya­na­mı­yo­rum. Si­ga­ra ve al­kol­den uzak du­ru­yo­rum. Tu­zu az kul­la­nı­yo­ru­m” de­di.

zayi0105d

 

GÜZELLİK İÇİN ÖZEL TARİF

Cilt ba­kı­mı­mı as­la ih­mal et­me­di­ği­ni be­lir­ten Şa­hin, “Çe­ki­mim yok­sa yü­züm­de mak­yaj çok az­dır. Özel bir mas­ke ta­ri­fim var. 1 çay ka­şı­ğı tuz, şe­ker, li­mon ve 1 tat­lı ka­şı­ğı zey­tin­ya­ğı­nı süt­le ka­rış­tı­rı­yo­rum.

 

Yü­zü­me ma­saj ya­pa­rak sü­rü­yo­rum. Tuz en ufak si­yah nok­ta­la­ra te­mas edi­yor. Toz şe­ker ise ken­di gi­bi cil­di ışıl ışıl ya­pı­yor. Süt nem ve­ri­yor. Zey­tin­ya­ğı en has­sas cil­di bi­le ya­tış­tı­rı­yor. Bu mas­ke­yi uzun uçuş­lar­da uçak­ta bi­le ya­pı­yo­ru­m” di­ye ko­nuş­tu.

Ziyaretçi Yorumları

Bu tarif hakkındaki ziyaretçi yorumları

Adınız - Soyadınız

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Çok Okunan TariflerSitemizde en çok okunan yemek tarifleri

Çok YorumlananlarSitemizde en çok yorum alan tarifler

02Süt Dilimi

Süt DilimiŞermin

03Anne Köftesi

Anne KöftesiŞermin

...

Tüm Hakları Saklıdır - 2023